Карай да върви!
Камелия Базова
Само че нещо ми липсва в цялата картинка.
Кое ли е то?
А, да, сетих се!
Ами липсва ми Зеленски на пианото, а Урсула и Кая на дансинга.
И милиардите евро за Украйна да хвърчат като салфетки във въздуха.
Само, че Мядар няма да ги дава тези милиарди на Киев, нищо че разреши другите да ги
дават.
А ние българите ще ги даваме ли?
Ама карай да върви! Само музика и танци да има!
И ако може така, нали- танцьорите ако обичате загърнете се с розово наметало, та да сте по-шик!
Нека всички евролиберали глобалисти и евро-оптимисти да се облекат в розови мантии, та да са в крак с модата на джиро!
А ако и нашите русофобски евроатлантици до последния ден решат да се качат на дансинга, моля да не си забравят флекса, та да резнат по някой паметник и да го изядат после на торта!
А ние европейските народи ако нямаме хляб, ще ядем пасти, както още Мария Антоанета ни заръча!
Бумерангът от антируските санкции ни удря по главата, но
дигиталното евро пристига на помощ, нема да се плашите!
Само да не се поболеете всички вкупом от хантавирус, ей!
Вирус този път не от прилеп, а от плъх!
СЗО обяви спешни мерки и препоръча карантина.
Е, нищо, нема страшно де!
То вече и ваксини измислиха за новата болест. Измислиха ги още преди епидемията да се появи.
А милиардите за предишната ковидясала история ЕС не знае къде ги е "загубил".
Ама няма значение- купон да има!