Аз съм против финансовата помощ за Украйна, но не защото мразя украинците, а защото мразя войната, в която умират и украинци и руснаци- наши братя!
А тази братоубийствена война не я започна Москва през 2022 година, а я започна Вашингтон и Запада през 2014.
И ако Европейският съюз наистина обича Украйна няма да използва народът й като пушечно месо срещу Русия и щеше отдавна да работи за мир, а не да дава оръжие на Киев, за да се бие с Москва.
Защото това не е защита на териториалната цялост и суверенитета на Украйна.